Aktuality


Zbierka pre mamičku s deťmi

Niekoľko týždňov dozadu ma oslovila mamička, ktorá sa dostala do veľmi zlej situácie. Situáciu tu nebudem rozoberať, pretože už je po zbierke. Chcel by som poďakovať všetkých, ktorí prispeli tejto mamičke. Vyzbieralo sa 170€, ktoré som osobne tejto mamičke odovzdal. Uvádzam sumy a všetkých, ktorí prispeli. 

Serafín Roman - 50€

Repka Jozef - 50€

Košková Jozefa - 25€

Magát Marián - 20€

Hynek Radovan - 15€

Sýkora Ivan - 10€Prejav na proteste proti migrácií a diktátu EÚ


Boj proti nespravodlivosti v Čadci

Rozhodol som sa pomôcť statočnému obyvateľovi z mesta Čadca Dávidovi Kullovi, ktorý ma oboznámil s nespravodlivosťou a zaujímavým konaním primátora mesta. Nebudem ešte zverejňovať podrobnosti, aby primátor nemohol byť pripravený, ale všetko postupne odkryjeme, zverejníme a budeme postupovať v rámci zákona. Je možné, že budeme podávať trestné oznámenia. O všetkom Vás budem informovať. 


Kandidatúra do komunálnych volieb 2018

Ja, Jozef Repka, ohlasujem kandidatúru do komunálnych volieb v roku 2018 v obci Bošany. Ešte nie je jasné, či pôjdem kandidovať za niektorú národnú stranu alebo ako nezávislý poslanec. Činím tak preto, pretože sa mi nepáči, kam speje táto obec. Predražené zákazky, neriešené problémy a nespokojnosť občanov. Mladí ľudia sa nemajú kde vyžiť a to speje k tomu, že v piatok a sobotu vidíme mladých opitých ľudí po celej dedine. 

Môj program bude aktualizovaný budúci rok s konkrétnymi bodmi.